notícias musicais

top 13 artistas

 1. LetoDie
 2. Anitta
 3. Racionais MC's
 4. Samuel Mariano
 5. Católicas
 6. Biollo
 7. Gusttavo Lima
 8. BK'
 9. Melim
 10. Ferrugem
 11. Silvanno Salles
 12. Xuxa
 13. Wesley Safadão

top 13 musicas

 1. Gritos da Torcida
 2. Jesus Chorou
 3. Da Ponte Pra Cá
 4. Dependente
 5. Péssimo Negócio
 6. Calmaria
 7. Sou Eu
 8. Cobaia (part. Maiara e Maraísa)
 9. Girassol
 10. Minha Linda Bela
 11. Beijo Raro
 12. Apenas 23
 13. Antes Dos Gigantes Chegarem
Confira a Letra Balada e Gurit

Aida & Frederik Ndoci

Balada e Gurit

(Hah... hahahah... he...)
(Ladadide... hehehe hehehe...)
(Hah... hahahah... he...)
(Ladi ladudode... hehehe hehehe...)

Dikur për të mos ardhur kurrë
Ktheva shpinën dhe hodha një gur
Mu duk se jeta mori nur
Sa shumë eca e nuk ndala kurrë

Miliona gurë i preka
Dhe për andej nga erdha
Ktheva gjoksin, ah...

Një det me lot e gjeta
Dhe njerez që si unë
Një gur kerkonin, hah...

Kthema Zot
Kthema mallin që më more
Kur më nise larg, ah...

Kthema Zot
Vetëm loti thyen gurin
Që e hodha pas

Të lutem kthema Zot
Ti kthema lotin që më more
Kur më nise larg

Të lutem kthemë Zot
Se vetëm malli thyen burrin
Për tu kthyer pas, oh...

(Ah... ah... he...)
(Ah... ah... ah... he...)
Hah...

Kthema Zot
Kthema mallin që më more
Kur më nise larg

Kthema Zot
Vetëm loti thyen gurin
Që e hodha pas, ah...

Të lutem kthema Zot
Ti kthema lotin që ma more
Kur më nise larg

Të lutem kthemë Zot
Se vetëm malli thyen burrin
Për tu kthyer pas

Ah... ah...

Tracker