notícias musicais

top 13 artistas

top 13 musicas

Confira a Letra Te Dua

Endrik Beba

Te Dua

Sa hap syt ti boten ndal
Sikur dielli jete me fal
Valle ne enderr po jetoj
Te jetoj
Je buzeqeshja qe me fal
Je ti ngjyra ne cdo ane
Melodia qe me flet
Te jetoj
Nje jete nuk mjafton
Te tregoj por do te jem gjithmone
Gjith bota s'mjafton te tregoj do jem gjithmone

Dhe zemra te tha ne sy me shiko
Kjo zemer te do, te do
Dhe zemra te tha ty me jeto te do

Dhe zemra te tha ne sy me shiko
Kjo zemer te do, te do
Dhe zemra te tha ty me jeto te do

Ne cdo enderr ti lundron
Neper mbremjet qe s'mbarojne
Perqafimi qe me ngroh te jetoj
Nje jete nuk mjafton te tregoj
Por do te jem gjithmone
Gjith bota s'mjafton te tregoj
Do jem gjithmone

Dhe zemra te tha ne sy me shiko
Kjo zemer te do, te do
Dhe zemra te tha ty me jeto te do
Dhe zemra te tha ne sy me shiko
Kjo zemer te do, te do
Dhe zemra te tha ty me jeto te do te do te do

Dhe zemra te tha ne sy me shiko
Kjo zemer te do, te do
Dhe zemra te tha ty me jeto te do
Zemra te tha te do te do
Dhe zemra te tha ty me jeto te do

Tracker