notícias musicais

top 13 artistas

 1. zurzir
 2. Züriwest
 3. Zumpiattes
 4. Zumbis
 5. Zumbalanço Samba Rock
 6. Zulma Cantora
 7. Zülfü Livaneli
 8. Zucchero
 9. ZRM
 10. Zoroastro
 11. Zorica Brunclik
 12. Zona Zero
 13. Zona Ganjah

top 13 musicas

 1. Hoje
 2. Quero Lhe Falar
 3. Corri
 4. Não Tem Hora e Nem Lugar
 5. Abençoa Nossa Reunião
 6. Curtir
 7. Cumpramos os Requisitos de Deus
 8. Não os Temais!
 9. As Coisas Bonitas de Deus
 10. Declaremos as Boas Novas Eternas
 11. Ainda Existem Cowboys
 12. Eu Não Quero Amar Você
 13. Doido Pra Te Amar

album

Alban Skenderaj

Alban Skenderaj

Letras de Alban Skenderaj

 1. 1000 Premtime
 2. 24 Orë
 3. Ata Sy
 4. Bardhe E Zi
 5. Bella Cicatrice
 6. Bukuri e Frikshme
 7. Deri Ne Fund
 8. Diçka
 9. Dikur
 10. Do Jemi Ne
 11. Duart Lart
 12. E Ashper Si Gjithmone
 13. E Verteta Ime
 14. E Veshitire
 15. Eklips
 16. Ende Ka Shprese
 17. Engjëll
 18. Hapersira e Nje Endrre
 19. Ike Me Eren
 20. Il Migliore
 21. Kam Nevoje
 22. Kur Fjalët Mungojnë
 23. Ky Ritem
 24. Larg Dhe Afer
 25. Let Me Die With You
 26. Mall Mergimtar
 27. Man On The Moon
 28. Më Prit Atje
 29. Melody
 30. Mirëmëngjes
 31. Mirsevjen Ne Shpirtin Tim
 32. My Oasis
 33. Nese Nje Dite
 34. Nje Here Ne Jete
 35. Non So Resistere
 36. Nuk Je Vetëm
 37. Panorama Futuro
 38. Peng
 39. Përtej Horizontit
 40. Poeti
 41. Rrufe Ne Qiell Te Hapur
 42. Sei Dentro Me
 43. Si Më Parë
 44. Somebody Hurts
 45. Stoli I Trendafilave
 46. Thirrje E Deshperuar
 47. Verso Il Blu
 48. Vetëm Ty
 49. Zgjohu Ne Enderr